MAKICA THE BEST!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

MAKICA THE BEST!

MAKICA THE BEST!
 
HomeHome  PortalPortal  GalleryGallery  Latest imagesLatest images  ТражиТражи  Региструј сеРегиструј се  Приступи  

 

 Da i ja stogod napisem:)

Go down 
3 posters
АуторПорука
$LP_GiRl_94$
~Tek si cula/o za makicu~
~Tek si cula/o za makicu~
$LP_GiRl_94$


Female Број порука : 9
Age : 30
Registration date : 14.01.2009

Da i ja stogod napisem:) Empty
ПорукаНаслов: Da i ja stogod napisem:)   Da i ja stogod napisem:) EmptyWed Jan 14, 2009 10:48 pm

Eh.....ima tu dosta da se pise...dakle Makicu znam vec..pa moglo bi se reci duze vreme!Mi smo se upoznale na Rbdmaniji!(Coolara..xexe)Dosla je na nas stari forum koji je tek bio otvoren i podigla ga na noge...bas se trudila!Mi smo tu postale super amige,razmenile smo br. telefona,skoro svaki dan smo se dopisivale i stvarno bolju osobu nikad upoznala nisam,stvarno je divna!Imale smo dosta nesuglasica,znate vec sta se izdesavalo,ali moje misljenje o njoj se nikad nije promenilo i niti ce...sada se slabo cujemo ali ona je moja bff kao dosta vas ovde(Ana,Nina i Nemanja..)Znam da je bilo momenata kada su se mnogi razocarali u mene zbog nekih mojih postupaka,pa i Maki,zao mi je zbog toga!Toliko....Maki samo da znas NAJBOLJA SI!!!!
Назад на врх Go down
!~!Anny!~!
~Glawni admin~
~Glawni admin~
!~!Anny!~!


Female Број порука : 194
Age : 29
Локација : Sa Makicom.........bilo gde....
Twoje ime..? : Ana
Registration date : 09.01.2009

Da i ja stogod napisem:) Empty
ПорукаНаслов: Re: Da i ja stogod napisem:)   Da i ja stogod napisem:) EmptyWed Jan 14, 2009 10:56 pm

Necemo sada da se podsecamo tih ruznih stwari!!!! Ja tebe mnogo wolim...isto..i owo je jako diwno sto si napisala....
Назад на врх Go down
https://makicathebest.forumsc.net
!!Makice...Naj Siii!!
~Admin~
~Admin~
!!Makice...Naj Siii!!


Female Број порука : 474
Age : 29
Twoje ime..? : Kristina!
Registration date : 10.01.2009

Da i ja stogod napisem:) Empty
ПорукаНаслов: Re: Da i ja stogod napisem:)   Da i ja stogod napisem:) EmptySat May 23, 2009 5:48 pm

hmm..neznam kojih postupaka......ali werujem.....da si i ti basx dobra osoba......!!!
Назад на врх Go down
http://www.loodache.6forum.biz
Sponsored content





Da i ja stogod napisem:) Empty
ПорукаНаслов: Re: Da i ja stogod napisem:)   Da i ja stogod napisem:) Empty

Назад на врх Go down
 
Da i ja stogod napisem:)
Назад на врх 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете одговорити на теме у овом форуму
MAKICA THE BEST! :: *~MaKiCa~* :: **Clanowi**-
Скочи на: